.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість ґрунту | Помірно волога |
| Висота рослини | 20-30 cм |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кімнатна рослина | Да |
| Фарба листя | Сірі/сріблястіі/блакитні |
| Підходить на зрізування | Да |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань | 10 см |
| Країна походження | Нідерланди |
| Тип продукту | Луковицы или клубни |
| Колір квітки/плід | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴
