Наша продукція вирощена з якісного посадкового матеріалу з Голандії та Польщі, з дотриманням всіх правил посадки та вирощування. Детальну інформацію про вік, висоту рослини чи розмір цибулини, Ви можете уточнити в нашого менеджера.
.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вологість ґрунту | 10 cм |
| Висота рослини | Зона 7-8 |
| Глибина посадки | 3 шт |
| Діаметр квітки/плода | Зелені |
| Кількість в пакованні | 5-10 см |
| Підходить на зрізування | 2014/12/01 00:00:00 |
| Потреба у сонці | Да |
| Розмір посадкового матеріалу | Рожевий |
| Відстань | 80-110 см |
| Тип продукту | 10 см |
| Колір квітки/плід | Помірно волога |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
